Akumulator do Audi A4

Jaki akumulator do Audi A4? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Audi A4 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Audi A4

Audi A4 to samochód osobowy klasy średniej, produkowany od 1994 roku. W 2015 roku fabryki opuściła czwarta generacja słynnego modelu A4. Samochód ten zaliczany jest do segmentu D, jednak w ogólnym mniemaniu Audi A4 zaliczane jest do aut klasy premium. Model ten zastąpił kultowe Audi 80. Obecnie Audi A4 to jeden z najpopularniejszych samochodów osobowych klasy średniej, dostępny w wersji kombi, sedan i cabrio. Audi A4 nabyć można również w wersji sportowej, dostępnej pod nazwą S4 oraz RS4. Dodatkowo model ten wydany został w wersji terenowej Allroad, przystosowanej do poruszania się po bezdrożach.

Nowe Audi A4 w bardzo krótkim czasie zdobyło sympatię kierowców. Dobre wyposażenie, świetne osiągi, niskie spalanie, wytrzymała konstrukcja i niska awaryjność, przypieczętowana dobrą ceną. To auto niewątpliwie zapracowało na swój sukces w każdej generacji. Obecnie „aczwórka” produkowana jest w wersji klasycznej A4 oraz w pakiecie z lepszym wyposażeniem A4 Avant. Sportowa wersja Audi S4 napędzana jest silnikiem 3.0 V6 TFSI, osiągającym moc rzędu 354 KM.