Akumulatory Voltmaster

Voltmaster

Akumulatory marki Voltmaster produkowane są przez czołowego przedstawiciela branży na świecie, czyli holding Exide Technologies. Amerykańskie przedsiębiorstwo jest aktualnie właścicielem polskiej marki Centra, której początki działalności sięgają pierwszego dziesięciolecia XX wieku. W oparciu o najwyższą jakość, nowe rozwiązania technologiczne oraz spełnienie wszystkich norm europejskich, akumulatory Voltmaster to produkty godne polecenia. Baterie Voltmaster to niskobudżetowe rozwiązanie, przeznaczone do samochodów o standardowym wyposażeniu.

Produkowane modele

Marka Voltmaster oferuje akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych o standardowych parametrach. Ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, Voltmaster jest w stanie zaoferować akumulator do każdego samochodu o podstawowym wyposażeniu. Zaczynając od pojemności 40 Ah przy prądzie rozruchowym 320 A, a kończąc na potężnych akumulatorach dla samochodów ciężarowych o pojemności 210 Ah przy 1200 A prądu rozruchowego.

Zalety akumulatorów Voltmaster

Podstawowymi wartościami akumulatorów marki Voltmaster są:

  • wykorzystanie najnowszych technologii czołowych producentów w branży akumulatorów – firmy Exide oraz Centra,
  • zastosowanie stopów wapniowo-wapniowych (Ca/Ca), które znacząco przedłużają proces samorozładowania się akumulatora,
  • zgodność z wszelkimi europejskimi standardami jakości, dzięki czemu akumulatory Voltmaster wykorzystywane są jako pierwsze wyposażenie przez producentów aut osobowych,
  • całkowita bezobsługowość akumulatora,
  • dobre parametry rozruchowe,
  • niska cena zakupu.