Akumulator do Alfa Romeo Brera

Jaki akumulator do Alfa Romeo Brera? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Alfa Romeo Brera od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Alfa Romeo Brera

Alfa Romeo Brera to sportowy samochód osobowy typu coupe (segment G), produkowany w latach 2005-2010. Alfa Romeo Brera zastąpiła na rynku model GTV/Spider, produkowany od 1995 do 2006 roku. Alfa Romeo Brera to projekt włoskiego projektanta samochodów- Giorgetto Giugiaro. Pierwsze wzmianki o modelu Brera pojawiły się w 2002 roku, kiedy zaprezentowano wersję koncepcyjną na targach motoryzacyjnych. Wersja przeznaczona do seryjnej produkcji zaprezentowana została w 2005 roku w Genewie, podczas targów Geneva Motor Show.

W ofercie producenta dostępna była wersja klasyczna pojazdu, oraz sportowa odmiana dostępna pod nazwą Alfa Romeo Brera Q4, napędzana silnikiem JTS o pojemności 3.2 litra i mocy rzędu 260 KM. W 2009 roku gamę silników uzupełnił turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 200 KM, wyróżniający się niższą masą własną, co poprawiło prowadzenie pojazdu. Dodatkowo Alfa Romeo Brera z silnikiem 1.75 wyróżniało niskie spalanie. Planowym założeniem było produkowanie 20 tys. egzemplarzy modelu Brera rocznie. Finalnie przez 5 lat produkcji fabryki opuściło zalewie 21 786 aut o tym oznaczeniu. W związku z niskim popytem, produkcja Alfy Romeo Brera zakończyła się w 2010 roku.