Akumulatory do Opel Campo

Jaki akumulator do Opel Campo? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Campo od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Campo

Opel Campo to półterenowy samochód osobowy produkowany przez GM w latach 1991-2001. Pierwotnie Opel Campo sprzedawany był jako Isuzu Campo, bowiem cała konstrukcja oparta została na Isuzu Faster TF. Opel Campo fabrycznie produkowany było jako pick-up, doskonale sprawdzający się do transportów materiałów na pojemnej pace.

Do największych zalet Opla Campo zdecydowanie zaliczyć można jednostkę napędową, w postaci silników benzynowych o pojemności 2.3 litra oraz 2.5 i 3.1 litra dla silników diesla. Mimo stosunkowo niewielkiej mocy jak na auto półdostawcze – od 76 do 109 KM – Campo nie miało problemów z nabieraniem prędkości, nawet przy pełnym załadunku. Jak każde auto, tak i Opel Campo miał swoje wady. Do najczęstszych usterek dochodziło w układzie wentylacji i ogrzewania. Oprócz tego część modeli opuszczających fabrykę posiadało słabą powłokę lakierniczą, co prowadziło do szybkiego korodowania nadwozia.