Akumulator do Honda Insight

Jaki akumulator do Honda Insight? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Honda Insight od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Honda Insight

Honda Insight to nazwa serii samochodów osobowych z napędem hybrydowym, łączących w sobie trzy, całkowicie niezależne modele, produkowane w różnych przedziałach czasowych. Pierwszym modelem z serii była Honda Insight I, produkowana w latach 1996-2006. Wzorcem do stworzenia pierwszego samochodu z napędem hybrydowym z serii Insight był model J-VX. Samochód ten nie trafił do sprzedaży na terenie Europy. Druga generacja Hondy Insight produkowana była w latach 2008-2014. Samochód różnił się całkowicie stylistyką nadwozia od swojego poprzenika. W 2010 roku przeprowadzono drobny face lifting pojazdu, który miał miejsce tuż przed wprowadzeniem auta na rynek Europejski.

Wprowadzenie do produkcji serii Insight miało na celu stworzenie poważnego konkurenta dla Toyoty Prius. Niestety, ani I ani II generacja modelu nie sprostały temu zadaniu. W 2018 roku na targach w Detroid zaprezentowana została Honda Insight III hybrid. Wyglądem samochód całkowicie odbiega od swoich poprzedników. Stylistyką nadwozia przypomina hybrydową limuzynę ze sportowym charakterem, zbliżoną do Hondy Civic X generacji. Z uwagi na zamontowany napęd hybrydowy, samochód ten oferuje spalanie na bardzo niskim poziomie.