znajdzakumulator.plVolkswagenVolkswagen New Beetle

Akumulatory do Volkswagen New Beetle

Jaki akumulator do Volkswagen New Beetle? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Volkswagen New Beetle od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Volkswagen New Beetle

Volkswagen New Beetle to miejski, kompaktowy samochód osobowy, produkowany w latach 1997-2011. Nadwozie modelu New Beetle stylizowane jest na sławnym Garbusie. W 2005 roku przeprowadzono modernizację VW New Beetle, która poprawiła stylistykę pojazdu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. New Beetle wycofany został z rynku amerykańskiego w 2010 roku, jednak w Europie produkowany był w tej generacji aż do 2011 roku. Od tego czasu na rynku dostępny jest następca, znany jako VW Beetle.

Volkswagen New Beetle produkowany był w 3 wersjach nadwozia – cabrio, coupe i ragster. Każdy model dostępny był równiez w jednej z trzech wersji napędu, jak silnik benzynowy, turbo benzynowy i turbo diesiel. VW New Beetle w służyć mógł jako małe auto miejskie oraz niewielki samochód sportowy. Wszystko zależne było od tego, w który silnik wyposażony był dany model. Najmniejszy silnik 1.4 16V oferował moc rzędu 75 KM, zaś najmocniejszy silnik benzynowy 3.2 VR6 oferował moc rzędu 225 KM.