Akumulator do Volkswagen CC

Jaki akumulator do Volkswagen CC? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Volkswagen CC od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Volkswagen CC

Volkswagen CC (dawniej Passat CC) to samochód osobowy klasy średniej z segmentu D, produkowany w latach 2007-2016. Passat CC to samochód typu fastback, czyli taki, który posiada zamknięte nadwozie samochodu osobowego. Nadwozie to składa się z dwóch brył, połączonych z całkowicie nieruchomą tylną szybą. Pokrywa bagażnika w nadwoziu fastback opada wraz szybą pod kątem, w stronę tylnych świateł.

Pierwowzorem Passata CC był Passat B6 – oba pojazdy zbudowane były na tej samej płycie podłogowej. Volkswagen CC był bardziej luksusową wersją Passata, przeznaczoną dla osób bardziej zamożnych. W 2012 roku model CC poddany został face liftingowi, po którym zmianie uległa również nazwa modelu. Od tego czasu Passat CC dostępny był pod nazwą Volkswagen CC. Face lifting, oprócz nazwy, wprowadził w owym aucie wiele zmian kosmetycznych, jak nowe przednie reflektory w technologii LED, nowa atrapa chłodnicy oraz całkowicie nowe lampy przeciwmgłowe LED, wmontowane w przedni zderzak. Oprócz tego VW CC wyposażony został w dodatkowe systemy bezpieczeństwa, jak monitoring poziomu zmęczenia kierowcy oraz asystent zmiany pasa ruchu i system rozpoznawania znaków drogowych. Volkswagen CC dostępny był w dwóch wersjach wyposażenia – R-Line i Black Style, dostępnych po 2015 roku.

Volkswagen CC wycofany został z produkcji w 2016 roku na rzecz nowego, większego modelu, zaprojektowanego całkowicie od początku. Następcą VW CC jest Volkswagen Arteon.