Akumulatory do Volkswagen Caddy

Jaki akumulator do Volkswagen Caddy? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Volkswagen Caddy od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy to mały samochód dostawczo-osobowy z segmentu kombivan, produkowany od 1979 roku. VW Caddy wyprodukowany został w 4 generacjach. Początkowo Volkswagen Caddy służył głównie jako samochód dostawczy typu pick-up, bazując konstrukcyjnie na modelu Golf i Polo. Zmiana segmentu nastąpiła dopiero w trzeciej generacji modelu, produkowanego od 2003 roku. Od tego czasu VW Caddy klasyfikowany jest jako kombivan, mogący służyć zarówno do przewozu ładunków, jak i osób. W 2015 roku na rynku pojawiła się nowa, unowocześniona wersja auta, dostępna jako VW Caddy IV.

Volkswagen wypuszczając na rynek model Caddy III i IV miał jedno założenie - stworzyć auto przeznaczone zarówno do przewożenia ładunków, jak i transportu ludzi. Caddy doskonale spisuje się jako auto rodzinne, mieszczące bez problemu bagaże 5-osobowej rodziny. Jak na auto segmentu kombivan , oferuje dobre wyposażenie oraz szereg nowoczesnych systemów poprawiających bezpieczeństwo na drodze, jak ABS z EBD czy ARS.