Akumulatory do Opel Vivaro

Jaki akumulator do Opel Vivaro? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Vivaro od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Vivaro

Opel Vivaro to dostawczo-osobowy van produkowany od 2001 roku pod marką Opel. Model ten był następcą Opla Areny, który jak na swoje lata produkcji oferował przestarzałe rozwiązania. Opel Vivaro wydany został obecnie w dwóch generacjach. Największą zaletą serii Vivaro jest szeroka gama dostępnego rodzaju nadwozia, umożliwiająca dopasowanie samochodu do przewozu zarówno załadunku, jak i osób. Vivaro nabyć można w wersji zabudowanej do przewożenia ciężkich ładunków, przystosowaną do przewożenia osób niepełnosprawnych, w wersji nadwozia wojskowego, czy jako samochód sanitarny. Możliwości kombinacji nadwozia Opla Vivaro są praktycznie nieograniczone dzięki dwóm kombinacjom rozstawu osi.

Dostawczo osobowy charakter samochodu dał ogromną przewagę nad autami konkurencji. W wersji nadwozia przystosowanego przewożenia osób, Opel Vivaro pomieści od 5 do 9 osób. W zależności od wersji nadwozia, samochód oferował 2 długości. Od 2014 roku produkowana jest II generacja serii.