Akumulatory do Opel Speedster

Jaki akumulator do Opel Speedster? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Speedster od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Speedster

Opel Speedster to sportowy roadster produkowany przez Opla w latach 2000-2005. Samochód produkowany był na terenie Wielkiej Brytanii w miejscowości Hethel. Projekt powstał po podjęciu współpracy pomiędzy Lotus Cars a General Motors. Opel Speedster bazuje na słynnym modelu Lotus Elise, który ze względów zmian prawa musiał zostać poddany modyfikacji.

Opel Speedster oferował 2-drzwiowe, sportowe nadwozie. Pod maską Speedstera znaleźć można było 2 jednostki napędowe – silnik 2.0 oraz 2.2. Podstawowy silnik benzynowy 2.0 oferował moc na poziomie 147 KM. Speedster 2.0 rozpędzał się od 0-100 km/h w zaledwie 5,9 s. W ofercie Opla znalazł się również turbodoładowany Speedster Turbo o mocy rzędu 200 KM. Nadwozie obu wersji silnikowych wykonane było z aluminium i włókna węglowego.