Akumulator do Opel Sintra

Akumulator do Opel Sintra

Jaki akumulator do Opel Sintra? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Sintra od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Sintra

Opel Sintra to siedmioosobowy van produkowany w latach 1996-1999 na terenie Stanów Zjednoczonych. Od 1996 do 2000 roku Opel Sintra importowany był do Europy w dwóch wersjach silnikowych – 2.2 oraz 3.0. Sintra wyposażona w silnik benzynowy 2.2 osiągała moc rzędu 141 KM, a z silnikiem benzynowym 3.0 samochód osiągał moc 201 KM. Do najsłabszych silników zaliczyć można było jednostkę wysokoprężną (diesel) o pojemności 2.2 litra i mocy zaledwie 115 KM.

Na terenie Polski Opel Sintra nie zyskał tak dużej popularności jak za zachodnią granicą. Wszystko to za sprawą wysokich opłat celnych, nakładanych na importowane auta. Opel Sintra wyposażony był w 5-drzwiowe nadwozie, ułatwiające przewożenie od 5 do 7 osób. Samochód dostępny był w wersji z 5-stopniową manualną skrzynią biegów oraz 4-stopniową skrzynią automatyczną. Jak większość aut osobowych, tak i Opel Sintra posiadał napęd na przednią oś. Podstawowym wyposażeniem Opla Sintry były: ABS, 4x poduszki powietrzne, klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka oraz centralny zamek.