Akumulator do Opel Meriva

Jaki akumulator do Opel Meriva? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Meriva od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Meriva

Opel Meriva to samochód osobowy typu Van, zaliczany do segmentu B. Produkcja samochodów z tej serii odbywała się w latach 2002-2017. Premiera I generacji (Meriva A) tego modelu odbyła się w 2002 roku podczas targów motoryzacyjnych we Francji, zaś druga w 2010 roku na targach w Genewie.

Główną cechą tego modelu są jego wymiary. Opel Meriva uznany został za jeden z najmniejszych seryjnie produkowanych Vanów. Podstawą pierwszej odsłony Merivy był kultowy Opel Corsa C. Podobnie jak w pozostałych Vanach marki Opel, tak i Opel Meriva wyposażony jest w system FlexSpace, umożliwiający na szybkie, a co najważniejsze łatwe manipulowanie dostępną przestrzenią bagażową. Najmniejszy silnik montowany w tym aucie oferował moc rzędu 75 KM, zaś najmocniejszy silnik benzynowy (w wersji OPC) osiągał moc na poziomie 180 KM. Silniki diesla oferują nieco mniejszą moc od 75 do 125 KM. Opel Meriva w 2017 roku zastąpiony został całkowicie nowym autem, oflagowanym jako Crossland X.