Akumulator do Honda Accord

Jaki akumulator do Honda Accord? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Honda Accord od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Honda Accord

Honda Accord to samochód osobowy klasy średniej, produkowany od 1976 roku. W 2017 roku ogłoszono premierę dziesiątej generacji modelu. Pierwotnie Honda Accord pod względem nadwozia klasyfikowała się jako auto klasy kompaktowej. Z czasem porzucono koncepcję auta miejskiego, na rzecz nadwozia typu sedan i coupe. Zmiany te wprowadzono po IV generacji auta. Obecnie produkowany egzemplarz X generacji zaliczany jest segmentu D, czyli wygodnych samochodów osobowych, sprawdzających się zarówno jako auta rodzinne, jak i służbowe. Honda Accord łączy w sobie wysokie bezpieczeństwo jazdy z elegancką stylistyką nadwozia i dobrymi osiągami.

Honda Accord od zawsze kojarzona była z luksusem, wysokim komfortem i świetnymi osiągami. W 2015 roku całkowicie zrezygnowano z produkcji Hondy Accord w wersji kombi. Ponadto, Accord od ósmej generacji został wycofany ze sprzedaży na terenie Europy, ze względu na zbyt małe zainteresowanie wśród kupujących. Samochód ten produkowany i rozwijany jest na rynek amerykański.