Akumulatory do BMW X5

Jaki akumulator do BMW X5? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW X5 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW X5

BMW X5 to średniej wielkości osobowy SUV (segment E), produkowany od 1999 roku na rynek amerykański oraz od 2000 na rynek europejski. Od 2013 roku produkowana jest III generacja tego modelu, oznaczona symbolem F15. Najnowsza odsłona BMW X15 dostępna jest również w wersji Individual. Wypuszczenie na rynek modelu X5 okazało się wielkim sukcesem dla BMW. Do chwili obecnej sprzedanych zostało ponad 1,3 miliona egzemplarzy tego auta.

BMW X5 to pierwszy SUV BMW, który łączy w sobie cechy auta miejskiego, sportowego i terenowego. Samochód ten dostępny jest tylko i wyłącznie w nadwoziu 5-drzwiowym. Zdaniem wielu kierowców, jest to najładniejszy SUV dostępny obecnie na rynku. Sportowa wersja X5 oznaczona jest symbolem X5 M. W 2018 roku planowana jest premiera następcy modelu F15, czyli BMW G05.