Akumulator do BMW X4

Jaki akumulator do BMW X4? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW X4 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW X4

BMW X4 to sportowy samochód osobowy typu SUV, produkowany od 2014 roku. Premiera modelu X4 odbyła się podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Koncepcyjny model samochodu zaprezentowano w 2013 roku w Szanghaju. Podstawą do zbudowania BMW X4 była płyta podłogowa, stosowana w BMW X3 II generacji. Oba te samochody nie różni od siebie zbyt wiele. Zarówno w X3 II, jak i w X4 znajdziemy dokładnie taki sam przód pojazdu. Modele te różnią się od siebie linią dachu. W przypadku X4 najwyższy punkt dachu znajduje się tuż nad głową kierowcy, po czym dach swobodnie opada w kierunku krawędzi bagażnika.

BMW X4 dostępne jest zarówno w wersji z 6-stopniową skrzynią manualną jak i 8-poziomową skrzynią automatyczną w systemie Steptronic. Pod maską BMW X4, podobnie jak w pozostałych samochodach typu SUV marki BMW, zastosowany został napęd na cztery koła. BMW X4 nabyć można w dwóch wariantach linii stylistycznej - xLine oraz M4.