Akumulator do Audi A7

Jaki akumulator do Audi A7? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Audi A7 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Audi A7

Audi A7 to samochód osobowy klasy średnio-wyższej o sportowych osiągach, produkowany od 2010 roku. W 2017 roku na rynku pojawiła się druga generacja A7, przełamująca dotychczasową rutynę w stylistyce nadwozia. Samochód zaliczany jest do segmentu E, klasyfikującego auta klasy premium. Nadwozie Audi A7 wykonane zostało ze stopów aluminium i stali, co pozwoliło na obniżenie masy całkowitej pojazdu.

W 2013 roku odbyła się premiera sportowej wersji Audi A7, oznaczonej symbolem RS7 Sportback. Usportowiona wersja klasycznej „asiódemki” napędzana była silnikiem o pojemności 4.0 TFSI, o mocy maksymalnej 560 KM. RS7 rozpędza się od 0 do 100 km/h w niecałe 4 sekundy. Prędkość maksymalna po zniesieniu elektronicznej blokady wynosi 305 km/h. Do podstawowego wyposażenia RS7 zaliczyć można m.in. napęd quattro, reflektory bi-ksenonowe, automatycznie wysuwany spoiler przy prędkości 130 km/h oraz system Start/Stop. W 2017 roku odbyła się premiera Audi A7 Sportback II. Sportowe coupe w wersji nadwozia liftback zaprezentowane zostało 19 października 2017 roku na targach w Monachium.