Akumulator do Volkswagen Fox

Jaki akumulator do Volkswagen Fox? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Volkswagen Fox od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Volkswagen Fox

Volkswagen Fox to mały samochód osobowy z segmentu A, produkowany na rynku europejskim w latach 2003-2011 oraz rynku brazylijskim od 2003 do chwili obecnej. VW Fox był następcą VW Lupo, wycofanego ze sprzedaży. Volkswagen Fox konstrukcyjnie bazował na sprawdzonych rozwiązaniach z Polo i Golfa. W 2005 roku na rynku pojawiła się uterenowiona wersja – CrossFox. Rok później odbyła się premiera modelu SpaceFox (dostępny również pod nazwą VW Suran), o nieco powiększonej ładowności przestrzeni bagażnika. W 2012 roku Fox przeszedł gruntowy face lifintg, w wersji produkowanej w Ameryce Południowej.

Zdecydowanie największymi zaletami modelu VW Fox było spalanie i kompaktowe wymiary nadwozia, ułatwiajcie manewrowanie po miejskich parkingach. Volkswagen Fox produkowany był w nadwoziu 3 i 5-drzwiowym. Samochód zasilany był ekonomicznymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi:

Benzynowe:

  • R4 1.0 73 KM
  • R3 1.2 55 KM
  • R4 1.4 75 KM
  • R4 1.6 101 KM

Diesla:

  • R3 1.4 TDI 70 KM

Następcą modelu Fox jest Volkswagen UP!, którego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku.