Akumulatory do Volkswagen Crafter

Jaki akumulator do Volkswagen Crafter? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Volkswagen Crafter od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter to seria samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek, produkowanych od 2006 do 2016 roku. Masa dopuszczalna pojazdów produkowanych w tych latach nie przekraczała 5 ton. Po 2016 roku Volkswagen Crafter II generacji zaliczany jest do klasy pojazdów dostawczo-użytkowych.

Volkswagen Crafter wyprodukowany został w ponad 200 wersjach nadwozia, odpowiadając na wszystkie potrzeby rynku. Do najpopularniejszych typów nadwozia zaliczyć można furgon, kombi, skrzyniowy z pojedynczą kabiną, skrzyniowy z podwójną kabiną oraz podwozie do zabudowy. Każda z tych wersji dostępna jest w wariancie z krótkim, średnim i długim rozstawem osi oraz niskim, średnim, wysokim i super wysokim dachem. W 2011 roku Volkswagen Crafter I poddany został face liftingowi, po którym auto otrzymało odświeżony wygląd oraz napęd na cztery koła.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych wersji nadwozia, Volkswagen Crafter używany może być jako samochód dostawczy, laweta, samochód z izotermiczną lodówką do przewożenia żywności, radiowóz, bus do przewożenia osób, czy ambulans. Od 2016 roku produkowana jest II generacja Craftera. Model ten różni się nie tylko dostępnymi silnikami i bogatszym wyposażeniem, ale przede wszystkim zmianami w stylistyce nadwozia. Volkswagen Crafter II dostosowany został wizualnie do aktualnie panujących trendów stylistyki nadwozia.