Akumulator do Opel Mokka

Akumulator do Opel Mokka

Jaki akumulator do Opel Mokka? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Mokka od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Mokka

Opel Mokka to samochód osobowy produkowany od 2012 roku, zaliczany do klasy crossoverów (SUV). Samochód ten produkowany jest w dwóch generacjach – SUV i Mokka X. Auto to cechuje nowoczesny design, szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz kompaktowe wymiary. Podstawą konstrukcyjną nowego SUV-a miejskiego był Opel Corsa.

Model Opel Mokka to klasyczny, miejski SUV o dobrej zwrotności, doskonale sprawdzający się na miejskich parkingach. W USA auto to spotkać można pod nazwą Buick Encore oraz Chevrolet Trax, zaś w Wielkiej Brytanii Mokka wydana została z emblematem marki Vauxhall. Mokka stworzona została z myślą o wszystkich tych, którym marzył się samochód terenowy o właściwościach jezdnych miejskiej osobówki. Jak na Opla nowej generacji przystało, Mokka dostępna jest wersji z silnikiem benzynowym, diesel i z instalacją LPG.