Akumulator do Opel Insignia

Jaki akumulator do Opel Insignia? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Insignia od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Insignia

Opel Insignia to samochód osobowy klasy średniej, produkowany od 2008 roku. Pierwsza generacja z serii produkowana była w latach 2008-2016, zaś Insignia II wydawana jest od 2017 roku. Samochód ten dostępny jest na całym świecie, jednak w wielu krajach nie znajdziemy go pod nazwą Opel Insignia. W Wielkiej Brytanii dostępny on jest pod nazwą Vauxhall Insignia, zaś w Chinach jako Shanghai Buick Regal. Mieszkańcy USA Insignie nabyć mogą pod szyldem Chevrolet Vectra oraz Buick Regal. Opel Insignia jest następcą Vectry i Signum. Oba wcześniejsze modele mimo wielkiego zainteresowania wśród kierowców charakteryzowały się wysoką awaryjnością oraz karoserią podatną na korozję. Problemów tych nie uświadczymy w nowym Oplu Insignia.

Opel Insignia oprócz nowoczesnego wyglądu oferuje szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, wspomagających kierowcę podczas jazdy jak aktywne zawieszenie, ESP czy napęd 4x4. Dodatkowo Insignia dostępna jest w wielu wariantach silnikowych, oferując moc od 110 do 325 KM (Opel Insignia OPC). Najmocniejsza jednostka napędowa dla standardowej wersji auta osiąga moc na poziomie 260 KM – dla silnika benzynowego. Opel Insignia dostępny jest z napędem na przednie koła oraz w wersji napędu 4x4.