Akumulatory do Opel Cascada

Jaki akumulator do Opel Cascada? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Cascada od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Cascada

Opel Cascada to seryjnie produkowany samochód osobowy o nadwoziu coupe od 2013 roku. Sportowy charakter oraz agresywna stylistyka nadwozia po raz pierwszy zaprezentowane zostały podczas targów motoryzacyjnych w Genewie (Geneva Motor Show) w 2012 roku. Stylistyka nadwozia przypomina Opla Astrę J, bowiem to właśnie na tym modelu wzorowano się projektując następcę Astry H Twin Top. W Europie samochód ten znany jest pod nazwą Opel Cascada, jednak na terenie Hiszpanii znaleźć możemy go jako Opel Cabrio.

Mimo, że nieoficjalnie Cascada okrzyknięta została jako wersja Cabrio Astry J, zdecydowano się na wyodrębnienie tego modelu z rodziny Astry. Wszystko za sprawą stylistyki nadwozia oraz charakterystycznych elementów nadwozia, odróżniających to Opla Cascadę od pozostałych przedstawicieli serii Astra. Cascada wyposażona została w większy, agresywniejszy z wyglądu grill, pokrytą skórką deską rozdzielczą oraz odmienną stylistykę drzwi. Składany dach w całości wykonany jest z materiału, co pozytywnie wpłynęło na masę własną pojazdu. Pod maską Opla Cascady znaleźć można dwie wersje silnikowe – pierwsza z nich to benzynowy motor o pojemności 1.4-1.6 litra, oferujący moc na poziomie 120-200 KM. Drugą wersją silnikową jest turbodoładowany, wysokoprężny motor CDTI Ecotec o pojemności 2.0 l i mocy rzędu 165-195 KM.