Akumulatory do Opel Arena

Jaki akumulator do Opel Arena? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Arena od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Arena

Opel Arena to lekki samochód dostawczy z segmentu Van, produkowany nieustannie od 1980 roku aż do roku 2001, pod szyldem niemieckiej marki Opel. Model Arena nie doczekał się kolejnych generacji – w 2001 roku Arena z rynku wyparł Opel Vivaro. Pierwsza i ostatnia odsłona Opla Areny opuściła fabrykę w 1980 roku. Ze względu na duże zainteresowanie w 1989 roku przeprowadzono face-lifting, odświeżający wygląd samochodu. Lifing Opla Areny dotyczył przede wszystkim zmiany położenia kierunkowskazów i modyfikacji drzwi przesuwnych. Dodatkowo samochód został nieco skrócony. Oprócz podstawowej wersji dostępna była również edycja Van, wyposażona w 3-osobową kanapę przednią, czyniąc z vana pojazd mieszczący nawet 9 osób.

Opel Arena dostępny był w wersji furgon oraz kombi. W zależności od wersji, samochód wyposażony był w drzwi przesuwne lub troje tradycyjnie otwieranych drzwi. Pod maską znaleźć można było tylko i wyłącznie silniki wysokoprężne Diesla, o pojemności 1.9 oraz 2.5 litra. Opel Arena spotykany jest również pod nazwą Vauxhall Arena. Jest to również bliźniacza wersja Renault Traffic.