Akumulatory do Opel Agila

Jaki akumulator do Opel Agila? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Opel Agila od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Opel Agila

Opel Agila to miejski samochód osobowy, zaklasyfikowany do segmentu A, produkowany w latach 2000-2014. Samochód ten produkowany był w dwóch generacjach. Pierwsza generacja Opla Agila fabrykę opuściła w 2000 roku. Model ten często spotykany był pod nazwą Vauxhall Agila, odnoszącą się do brytyjskiej wersji tego auta. Druga generacja Opla Agila produkowana była od 2007 do 2014 roku. Unowocześniony model charakteryzował się poprawioną stylistyką nadwozia (przypominającą Opla Adam) oraz wydajniejszą jednostką napędową. Obecnie nie ma w planach kontynuacji serii Agila.

Opel Agila często klasyfikowany jest jako mikrovan. Wszystko to za sprawą 5-drzwiowej konstrukcji, charakterystycznej linii nadwozia oraz stosunkowo dużej pojemności kabiny (w stosunku do wymiarów ogólnych pojazdu). Opel Agila doskonale sprawdza się jako auto miejskie, które z łatwością zmieści się na praktycznie każdym parkingu. Pojemny bagażnik doskonale sprawdza się do przewożenia zakupów ze sklepu do domu.