Akumulatory do Honda Integra

Jaki akumulator do Honda Integra? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Honda Integra od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Honda Integra

Honda Integra to samochód osobowy o sportowym charakterze, dostępny w wersji nadwozia sedan i hatchback. Na terenie Ameryki Północnej i Hongkongu, model ten dostępny jest pod nazwą Honda Acura Integra. Produkcja pierwszej generacji Integry ruszyła w 1985 roku, a zakończyła się w 2006, po wydaniu IV generacji modelu.

Pierwotnie seria Integra zaprezentowana została pod nazwą Honda Quint Integra, jako 3 i 5-drzwiowy hatchback oraz 4-drzwiowy sedan. W 1986 roku fragment nazwy Quint zastąpiony został dopiskiem Acura. Honda Integra zyskała na popularności dzięki swoim osiągom. Wydana w 1993 roku III generacja modelu wyposażona była w silniki mocy rzędu 170-200 KM, co pozwalano na rozpędzenie pojazdu od 0 do 100 km/h w nieco ponad 6 sekund. Sportowe osiągi dawały dużo przyjemności z jazdy, a nowoczesna, sportowa (lekko agresywna) stylistyka nadwozia sprawiały, że obok auta nie dało się przejść obojętnie.

Najmocniejsza wersja silnikowa spoczywała pod maską modelu Honda Integra Type R IV generacji. Silnik 2.0 16V DOHC VTECH oferował moc rzędu 220 KM, co w połączeniu ze sportowymi amortyzatorami, zawieszeniem i poprawioną sterownością, pozwalało na rozpędzenie auta do 100 km/h w nie całe 6 sekund. Honda Integra wielokrotnie pojawiała się w ekranizacjach kinowych i wyścigowych grach komputerowych.