Akumulatory do Honda FR-V

Jaki akumulator do Honda FR-V? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Honda FR-V od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Honda FR-V

Honda FR-V to rodzinny samochód osobowy typu minivan, zaliczany do segmentu C aut kompaktowych. Model FR-V produkowany był w latach 2005-2009. Na rynku japońskim model ten dostępny był pod nazwą Honda Edix. Premiera modelu FR-V odbyła się w 2004 roku w Tokio, podczas targów motoryzacyjnych Tokyo Motor Show. Samochód powstał na płycie podłogowej stosowanej w modelu Civic i zawieszeniu z modelu CR-V. Pierwotną koncepcją Hondy było wypuszczenie na rynek samochodu konkurencyjnego dla Fiata Multipla, o podobnym układzie siedzeń i wymiarach.

W 2007 roku przeprowadzono face lifting auta, który odświeżył wygląd przednich reflektorów, atrapy chłodnicy oraz znacząco poprawił stylistycznie wnętrze kabiny. Podczas tych modyfikacji wymieniona została również jednostka napędowa z silnika 1.7 i 2.0 na 1.8 l, oferująca moc rzędu 140 KM. Zmiany te pozwoliły na jednoczesne poprawienie osiągów i obniżenie spalania. Honda FR-V wydana została w trzech wersjach wyposażenia - Trend, Comfort i Executive. Ze względu na niską sprzedaż, model FR-V został wycofany z rynku w 2009 roku. Obecnie nie ma planów na wznowienie produkcji.