Akumulatory do Honda Civic

Jaki akumulator do Honda Civic? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Honda Civic od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Honda Civic

Honda Civic to samochód kompaktowy osobowy, produkowany od 1972 roku. Honda Civic wprowadzona została na rynek jako następca modeli N360 i N600. Obecnie samochód klasyfikowany jest w segmencie C. Zmiana segmentu z B na C miała miejsce na przełomie V i VI generacji. W 2015 roku odbyła się premiera dziesiątej generacji auta. Honda Civic X na rynku Europejskim dostępna jest dopiero od 2017 roku. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów osobowych w historii marki Honda.

Honda Civic zawdzięcza swój sukces przede wszystkim połączeniu nowoczesnej stylistyki nadwozia, wybiegającej wprzód na tle innych marek i dobrych osiągów, które w połączeniu z atrakcyjną ceną uplasowały ten model na pozycji lidera w ilości sprzedanych samochodów Honda. Do ogólnego sukcesu przyłożył się również fakt, że Honda Civic w całej swojej historii dostępna była w wersji 2D, 3D i 5D w zależności od typu nadwozia - coupe, hatchback, sedan, liftback czy kombi. W ofercie producenta znajduje się również sportowa wersja modelu - Honda Civic Type-R.