Akumulatory do BMW X6

Jaki akumulator do BMW X6? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW X6 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW X6

BMW X6 to sportowo-osobowy SUV marki BMW, produkowany od 2007 roku. Model X6 to połączenie SUV-a i sportowego Coupe. Jest to również pierwszy przedstawiciel z rodziny BMW, zakwalifikowany jako auto SAC (Sports Activity Coupe). Od 2014 roku produkowana jest druga generacja modelu X6, oznaczona symbolem BMW X6 E71. Samochód ten od pierwszego dnia premiery okazał się wielkim sukcesem marki. Dotychczas sprzedano ponad 300 tysięcy egzemplarzy BMW X6.

W 2010 roku I generacja poddana została face-liftingowi, który znacząco poprawił stylistykę auta, dopasowującą ją do aktualnie panujących trendów. Zmiany obejmowały m.in. wymianę reflektorów i ringów na nowe, wykonane w technologii LED, zmiany wizualne w tylnym oświetleniu auta oraz delikatne modyfikacje przedniego i tylnego spoilera. Turbo doładowana wersja X6 oznaczona jest jako BMW X6 M. Pod maską auta zainstalowana została jednostka napędowa o poj. 4.4 litra, osiągającą moc rzędu 555 KM.