Akumulatory do BMW X3

Jaki akumulator do BMW X3? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW X3 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW X3

BMW X3 to samochód sportowo-osobowy klasy średniej typu SUV (segment D), produkowany od 2003 roku. W 2017 roku ogłoszono premierę trzeciej generacji modelu. BMW X3 to nic innego jak kompaktowy crossover SUV klasy premium, przeznaczony zarówno do poruszania się po mieście, jak i poza nim. Model ten znajduje się pod względem rozmiarów pomiędzy X1 a X5. BMW X3 zbudowane zostało na płycie podłogowej wykorzystywanej m.in. w BMW serii 3.

BMW X3 to jeden z tych modeli, który doczekał się licznych modernizacji uzależnionych od tego, w której części świata był sprzedawany. Podstawowy podział uwzględnia wersję europejską, egipską, rosyjską, tajską i amerykańską. Każda z wersji BMW X3 różni się głównie wersją silnika oraz w delikatnym stopniu wyposażeniem. Trzecia generacja BMW X3 G01 produkowana od 2017 roku, dostępna jest również w wersji M Performance, jako X3 M40i dla wersji z silnikiem benzynowym oraz X3 xDrive20d i X3 xDrive 30d dla silników diesla. W 2017 do produkcji trafiła również wersja X3 xDrive30i. Nowe BMW X3 nabyć można w 3 wariantach - xLine, Luxury Line i M Sport.