Akumulatory do BMW X1

Jaki akumulator do BMW X1? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW X1 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW X1

BMW X1 to sportowo-osobowy samochód osobowy klasy SUV (segment I), produkowany od 2009 roku. Model X1 to obecnie najmniejszy produkowany przez BMW SUV dostępny na rynku. BMW X1 ze względu na wyposażenie, zaliczane jest do klasy aut premium. Jest to obecnie jeden z najmłodszych modeli produkowanych przez BMW z rodziny X. Obecnie produkowana jest II generacja modelu oznaczona jako BMW X1 II. Model I generacji w 2012 roku poddany został face-liftingowi, którego celem było unowocześnienie wyglądu auta, dopasowując go do aktualnie panujących trendów. W 2013 roku na rynku pojawiło się BMW X1 w wersji ze światłami LED.

BMW X1 zaliczane jest do samochodów ekonomicznych, o stosunkowo niskim spalaniu. Samochód ten doskonale spisuje się podczas codziennego poruszania się po mieście, jak i podczas dłuższych wyjazdów międzymiastowych. Sprzyja temu nie tylko szereg dynamicznych silników napędowych, ale także bogate i komfortowe wyposażenie wnętrza. BMW X1 można najprościej określić jako komfortowy, miejski SUV o dobrej cenie salonowej.