Akumulator do BMW Seria 7

Jaki akumulator do BMW Seria 7? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW Seria 7 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW Seria 7

BMW serii 7 to samochody luksusowe klasy wyższej (segment F), produkowane od 1977 roku. BMW 7 produkowane jest od początku tylko i wyłącznie w wersji nadwozia typu sedan. Od 2015 roku produkowana jest siódma generacja samochodów z tej serii, pod symbolem BMW G11/G12 (wersja Long). Pierwowzorem do stworzenia BMW 7 był model E3, na podstawie którego wyprodukowano I generację siódmej serii. Wprowadzenie na rynek nowej klasy samochodów luksusowych okazało się ogromnym sukcesem marki. BMW 7 I generacji nie tylko świetnie się prezentowało, ale także zasłynęło również jako samochód wysoce bezawaryjny.

Od samego początku BMW serii 7 oferowało najnowsze rozwiązania technologiczne, niespotykane w innych pojazdach tej marki. W „siódemce” montowane są również najmocniejsze silniki, osiągające w najnowszej generacji moc od 258 do 610 KM (dla M760Li xDrive). Największymi konkurentami w tej klasie dla BMW 7 są Audi A8, Lexus LS, Mercedes-Benz klasy S oraz VW Arteon.