Akumulatory do BMW Seria 4

Jaki akumulator do BMW Seria 4? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW Seria 4 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW Seria 4

BMW serii 4 to sportowy samochód osobowy klasy średniej, produkowany od 2013 roku. Pierwszym modelem zaprezentowanym z serii 4 było BMW F32, którego premiera odbyła się w 2013 roku podczas targów motoryzacyjnych North American International Auto Show. BMW 4 bazuje na prototypie Concept 4 Series Coupe, rozbudowując gamę samochodów sportowych oferowanych przez BMW. Początkowo seria 4 stanowiła jedynie rozbudowę oferty serii 3, a dokładniej była 2-drzwiową, sportową wersją modelu E92. Finalnie pod szyldem BMW 4 produkowana jest osobna linia samochodów.

Obecnie BMW 4 produkowane jest jako 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowy kabriolet, 4-drzwiowe coupe oraz 5-drzwiowe Grand Coupe. Od 2013 roku dostępna jest również usportowiona wersja BMW M4, napędzana przez rzędowy sześciocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 3.0 litra, oferujący moc rzędu 431 KM. Mimo tak dużej mocy, auto rozpędza się jedynie do 250 km/h, co spowodowane jest elektroniczną blokadą prędkości. Na życzenie blokada ta może zostać zdjęta. Wówczas BMW 4 rozpędza się do 270 km/h.