Akumulatory do BMW Seria 3

Jaki akumulator do BMW Seria 3? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW Seria 3 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW Seria 3

BMW serii 3 to samochód osobowy klasy średniej, produkowany od 1975 roku. Modele z tej serii zaliczane są do segmentu D, jako samochody osobowe/sportowe. BMW 3 powstało jako następca modelu E114, którego produkcja zakończyła się w 1977 roku. Seria 3 to jedne z najpopularniejszych samochodów BMW, jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane. Ponadto, jest to jeden z najchętniej wybieranych samochodów marek luksusowych w całej Europie. Od początku produkcji BMW 3 sprzedane zostało w ponad dwunastu milionach egzemplarzy, zdobywając w tym czasie wiele prestiżowych nagród, w tym nagrodę samochodu roku 2006.

BMW 3 wydane zostało w 6 generacjach, gdzie ostatnia z nich produkowana jest od 2012 roku pod symbolem F30. Do najczęściej wybieranych aut używanych BMW serii 3, zaliczyć można modele E36 oraz E46, wybierane najczęściej przez osoby młode, szukające dynamicznego auta, o dobrych osiągach i w dobrej cenie. Od początku produkcji samochody BMW 3 uważane były za auta mało awaryjne, łączące w sobie dobrą dynamikę jazdy i niskie spalanie.