Akumulatory do BMW Seria 2

Jaki akumulator do BMW Seria 2? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW Seria 2 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW Seria 2

BMW serii 2 to kompaktowy samochód osobowy zaliczany do segmentu C/K, produkowany od 2013 roku. W pierwszym etapie produkcji BMW 2 produkowane było w 2-drzwiowym nadwoziu typu coupe i kabriolet. W późniejszym okresie (od 2014 roku) BMW serii 2 produkowane jest również jako 5-drzwiowy minivan. BMW wprowadzając serię 2 miało jeden cel - uporządkowanie nazewnictwa modeli, które przy wprowadzaniu kolejnych aut coraz bardziej się rozmywało.

BMW 2 w wersji coupe wprowadzone zostało na rynek w 2013 roku, zastępując model E82. Następnym krokiem w porządkowaniu nazw było wypuszczenie BMW serii 2 o nadwoziu cabrio, które zastąpiło model E88. Trzecim krokiem było wprowadzenie BMW o nadwoziu minivan w dwóch wersjach - Active Tourer i Grand Tourer. BMW 2 Active Tourer to klasyczny minivan, będący konkurencją dla Mercedesa klasy B. Wersja BMW 2 Grand Tourer to 7 miejscowy minivan o przedłużonym rozstawie osi, co plasuje ten model na szczycie rankingów samochodów rodzinnych.