Akumulatory do BMW Seria 1

Jaki akumulator do BMW Seria 1? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do BMW Seria 1 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

BMW Seria 1

BMW serii 1 to kompaktowy samochód osoby klasy średniej (segment C), produkowany od 2004 roku. BMW 1 I generacji (E87) produkowane było w latach 2004-2011. W roku 2011 odbyła się premiera II generacji, oznaczonej symbolem F20. Mimo tego, że jest to auto klasy średniej, bardzo często zalicza się je do grupy samochodów premium, ze względu na bogate wyposażenie i wysoki komfort podczas jazdy.

BMW 1 dostępne jest w trzech wersjach nadwozia - 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowe cabrio oraz 3 i 5-drzwiowy hatchback. Pierwsza generacja BMW 1 w dużej mierze bazowała na rozwiązaniach technologicznych, wykorzystywanych w BMW serii 3, a dokładniej modelu E90. W tej generacji stosowane były silniki o mocy od 122 do 340 KM. Najmocniejsza jednostka zasilała BMW M1. Druga generacja BMW 1 bazuje stylistyką nadwozia na BMW 5 GT, a wnętrze zaczerpnięte zostało z modelu E87. Samochód ten okazał się wielkim sukcesem dla marki. Łącznie wyprodukowano ponad milion sztuk BMW serii 1.