Akumulator do Audi Q7

Jaki akumulator do Audi Q7? Poniżej znajdziesz wszystkie generacje tego modelu uszeregowane według rodzaju nadwozia i lat produkcji. Po wybraniu generacji, dopasuj pojemności wersję silnikową (benzyna/diesel) oraz rodzaj skrzyni biegów. Najlepsze akumulatory do Audi Q7 od sprawdzonych producentów w najniższych cenach.

Audi Q7

Audi Q7 to sportowo-luksusowy SUV osobowy klasy premium, produkowany przez koncern Volkswagen AG pod marką Audi od 2005 roku. Audi Q7 zaliczane jest segmentu F, czyli klasy pojazdów przeznaczonych dla osób zamożnych. Od 2015 roku ruszyła produkcja drugiej generacji auta. Pierwowzorem do stworzenia Audi Q7 był koncepcyjny pojazd Audi Pikes Peak Quattro, zaprezentowany w 2003 roku. Q7 pierwszej generacji zbudowany był na płycie podłogowej PL71, używanej w takich autach jak VW Touareg czy Porsche Cayenne.

Auto produkowane jest tylko i wyłączne z napędem quattro, który zasila jednocześnie obie osie pojazdu. Audi Q7 II po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowane zostało podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, w 2015 roku. W Q7 II zamiast tradycyjnego prędkościomierza znaleźć można wyświetlacz o przekątnej 12,3 cala, na którym wyświetlane są wszystkie najważniejsze informacje dostarczane przez komputer pokładowy, stację multimedialną czy cyfrowe prędkościomierze. Dostępne światła w Q7 II generacji to ksenony, reflektory LED oraz Matrix LED.