Akumulatory JM Technics

JMT

JM Technics to znany i renomowany producent części motocyklowych. W skład oferty JMT wchodzą m.in. akumulatory litowo-jonowe i akumulatory żelowe, stosowane w motocyklach, quadach, skuterach i kosiarkach automatycznych. Akumulatory JMT łączą w sobie wysoką jakość wykonania, dobre parametry oraz stosunkowo niską cenę. Marka ta stanowi bezpośrednią konkurencję dla japońskich producentów akumulatorów, oferując produkty o tej samej jakości, za znacznie niższą cenę.

Bezobsługowe akumulatory żelowe JMT to jedne z najczęściej wybieranych tanich akumulatorów motocyklowych o napięciu 12 V. Wewnątrz obudowy każdego akumulatora JMT znajduje się elektrolit zagęszczony żelem krzemowym, dzięki czemu kwas nie wycieka, a sam akumulator może być zamontowany na leżąco. Opinie użytkowników w jasny sposób podkreślają, że oferowane przez JM Technics akumulatory cechują się długim, bezawaryjnym działaniem oraz niskim poziomem samorozładowania. Kolejne zalety, o jakich możemy przeczytać, to niewielka waga, która pozytywnie wpływa na masę całkowitą motocykla.

Akumulatory żelowe JM Technics podlegają procesowi bardzo szybkiego ładowania. Pełne naładowanie baterii zajmuje od 5 do 10 minut, w zależności od pojemności ogniw i zastosowanej ładowarki. Wewnątrz obudowy w większości przypadków znajduje się procesor, regulujący pracę ogniw, zapobiegając nierównomiernemu obciążaniu poszczególnych z nich. Akumulatory JMT stosowane są m.in. w motocyklach takich marek jak BMW, Honda, KTM, Yamaha, Aprilla, Ducati, Kawasaki, Suzuki i Truimph.