Akumulatory Fiamm

FIAMM Batteries

Przedsiębiorstwo Fiamm Group jest jednym z 3 największych producentów akumulatorów na świecie. Wyroby oferowane przez markę Fiamm cechują się starannym wykonaniem i super jakością, dzięki czemu cieszą się dużym uznaniem wśród odbiorców. Aktualnym właścicielem marki Fiamm jest Japoński koncern Hitachi.

Przeznaczenie

Marka Fiamm tworzy następujące rodzaje produktów:

  • akumulatory do samochodów osobowych,
  • akumulatory do samochodów ciężarowych,
  • baterie trakcyjne,
  • prostowniki do baterii trakcyjnych.

Rozwiązania technologiczne

Baterie trakcyjne firmy Fiamm tworzone są w oparciu o technologię EnerSys, dzięki czemu swoją jakością nie ustępują najbardziej znanym markom na świecie, takim jak na przykład Hawker. Warto wspomnieć, że produkcja spełnia wszystkie niezbędne normy ekologiczne. Akumulatory Fiamm zapewniają długą żywotność ogniw, w zamian za niewygórowaną cenę. Korzystny stosunek ceny do jakości to jedna z największych zalet akumulatorów produkowanych przez firmę Fiamm. Koszt zakupu nie jest jednak jedynym wyznacznikiem przy wyborze baterii trakcyjnej, ważny jest również czas użytkowania, niezawodność i łatwość obsługi.

Zastosowanie baterii trakcyjnych Fiamm

Baterie trakcyjne produkowane przez firmę Fiamm mają bardzo szeroką gamę zastosowań. Znajdują się zarówno w małych, jak i dużych wózkach widłowych, pojazdach platformowych czy innych maszynach. Ze względu na swoją uniwersalność, akumulatory trakcyjne marki Fiamm pasują do sprzętów każdego producenta, bez konieczności zmian ładowarek czy wtyczek zasilających. Mogą służyć jako zamienniki w wózkach widłowych firm: Jungheinrich, Linde, Nissan, Still, Toyota czy Cesab.