Akumulator do Opel Mokka A

Akumulator do Opel Mokka A

Jaki akumulator do Opel Mokka A? Poniżej znajdziesz listę wszystkich modeli uszeregowanych według rocznika, pojemności i rodzaju silnika. Zobacz ofertę producentów akumulatorów rozruchowych do Opel Mokka A i zapoznaj się z aktualnymi cenami.

Opel Mokka SUV

Opel Mokka SUV, jest to samochód osobowy typu crossover, produkowany przez General Motors pod nazwą Opel. Po raz pierwszy model Mokka Zaprezentowany został w 2012 roku w Genewie i tego samego roku ruszyła jego seryjna produkcja. Mokka SUV jest pierwszym crossoverem w gamie Opla, a jednocześnie jednym z pierwszych aut tego typu na rynku europejskim. W początkowym etapie, Opel Mokka SUV pełnił rolę auta, pozycjonowanego poniżej kompaktowego SUV-a Antary. Mokka zbudowana została na płycie podłogowej GM Gamma II Platform, z której korzysta także Opel Corsa. Na rynkach pozaeuropejskich, Mokka nosi nazwy Buick Encore (Chiny) i Vauxhal Mokka (UK). Bliźniaczym modelem Opla Mokki jest Chevrolet Trax.

Opel Mokka X

Opel Mokka X jest to auto osobowe typu crossover segmentu B. Jest to wersja Opla Mokka SUV po gruntownej modernizacji, która miała miejsce w roku 2016. Wraz z nowym porządkiem nazewnictwa, nazwa dla crossoverów Opla została wzbogacona o literę X. Samochody Opla i Vauxhalla, które oznaczone są literą X na końcu, tworzą nową rodzinę crossoverów, zapoczątkowaną właśnie przez Mokkę. Auto po liftingu zyskało zupełnie nowy pas przedni z mniejszymi reflektorami oraz nową atrapę chłodnicy, która odpowiada nowej stylistyce Opla. Nowa deska rozdzielcza z konsolą, którą posiada Mokka X estetyką nawiązuje do tej, która swoje miejsce znalazła w Oplu Astra V generacji. W tylnej partii Mokki X zaszły niewielkie zmiany kosmetyczne. Wprowadzono bowiem inne wkładu świateł tylnych.